Search found 24 matches

by fabiś
Fri Oct 23, 2020 11:09 am
Forum: oferty firm
Topic: materiały stomatologiczne
Replies: 0
Views: 10

materiały stomatologiczne

Planuję otworzyć gabinet stomatologiczny i szukam dobrej jakości materiałów stomatologicznych. Liczę na pomoc z waszej strony, w znalezieniu takiej oferty. Jaki sklep będzie oferował najwyższej jakości produkty?
by fabiś
Sun Oct 18, 2020 3:53 pm
Forum: offtop
Topic: sklep azjatycki
Replies: 0
Views: 15

sklep azjatycki

Postanowiłem zaszaleć w kuchni i przygotować potrawę z kuchni azjatyckiej. Fajnie by było gdybym znalazł sklep azjatycki, to by mi ułatwiło to zadanie. Mam nadzieję że polecicie mi jakieś fajne miejsce, dobrze zaopatrzone?
by fabiś
Thu Oct 08, 2020 6:58 pm
Forum: gdzie się rozerwać
Topic: blazepod dla rodziny
Replies: 0
Views: 26

blazepod dla rodziny

Moim zdaniem fajną rozrywką i treningiem jest zestaw podów. Bardzo fajna sprawa, znalazłem to na blazepod.com.pl i kupiłem. Na początku rodzinka nie wiedziała co to, ale jak zobaczyli jakie to fajne, to jest dla nich najlepsze spędzanie wolnego czasu wspólnie. Jestem ciekaw jak wy organizujecie sobi...
by fabiś
Wed Sep 30, 2020 8:03 am
Forum: offtop
Topic: opinie o hostingach
Replies: 0
Views: 57

opinie o hostingach

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie najlepszym źródłem informacji o hostingach jest https://hostopinie.pl/ bardzo obiektywne i rzetelne zestawienie informacji o hostingach. Dodatkowym plusem są podpowiedzi o korzystnych promocjach, z czego warto korzystać bo można sporo zaoszczędzić.
by fabiś
Fri Sep 18, 2020 7:54 am
Forum: oferty firm
Topic: polecany informator
Replies: 0
Views: 60

polecany informator

Nie jednokrotnie korzystałem z waszych porad i propozycji i dlatego też coś dołożę od siebie :) . Ostatnio korzystałem z infor.pl i muszę przyznać że jest to bardzo ciekawy portal dedykowany księgowym i nie tylko. Więc jeśli szukacie pomocy właśnie w tym temacie to polecam.
by fabiś
Wed Sep 16, 2020 11:37 am
Forum: biznes
Topic: system podatkowy
Replies: 0
Views: 167

system podatkowy

Na infor.pl przeczytałem o JPK VAT i zastanawiam się co to oznacza dla mojego przedsiębiorstwa jednoosobowego. Wiem że uszczelnienie systemu podatkowego jest ważne, ale nie wiem jak to wpłynie na moją firmę. Dotyczy to małych firm czy nie?
by fabiś
Mon Sep 14, 2020 7:34 am
Forum: finanse
Topic: długoterminowy wynajem auta
Replies: 0
Views: 72

długoterminowy wynajem auta

Nie mam firmy ale chciałbym skorzystać z długoterminowego wynajmu auta i zastanawiam się nad taką możliwością. Nie musiałbym brać kredytu na zakup samochodu, co pozwoliłoby przeznaczyć pieniądze na inny cel. Jestem ciekaw czy korzystaliście z takiej możliwości i co o tym sądzicie?
by fabiś
Mon Sep 07, 2020 10:56 am
Forum: dom i ogród
Topic: okna nietypowe
Replies: 0
Views: 125

okna nietypowe

Mam do was takie pytanie, chodzi o okna nietypowe cennik jaki obowiązuje. Nie orientuję się w cenach a potrzebuję firmy która umyje u mnie okna w nietypowych rozmiarach. Macie dobrą firmę która wykona zlecenie?
by fabiś
Wed Sep 02, 2020 10:25 am
Forum: offtop
Topic: prezent dla dziewczyny
Replies: 0
Views: 113

prezent dla dziewczyny

Myślę o prezencie dla mojej dziewczyny, chyba najlepszy będzie związany ze sportem. Ostatnio znalazłem blazepod jest to zestaw podów który w połączeniu z aplikacją pozwala na tworzenie indywidualnych treningów i monitorowanie wyników. Mam nadzieję że ucieszy się z takiego prezentu. Co sądzicie?
by fabiś
Sun Aug 30, 2020 6:27 pm
Forum: oferty firm
Topic: endometry
Replies: 0
Views: 117

endometry

Interesuje mnie zakup takiego urządzenia jak endometr, mój stary odmówił posłuszeństwa i na szybko muszę kupić nowy do gabinetu. Z tego co się zdążyłem zorientować to firma Predent cieszy się dobrą opinią. Co sądzicie o tej firmie?