Page 1 of 1

Ja - młoda mama

Posted: Sat Nov 11, 2017 6:42 pm
by dorcia
Niedługo zostanę mamą! To dla mnie wielkie przeżycie i chciałabym się jak najlepiej do tego zadania przygotować. Czytam, kupuję, pakuję, oglądam itp. Chciałabym zadbać też o finanse i bezpieczeństwo. Zastanawiam się nad ubezpieczeniem, o którym możecie przeczytać na stronie http://www.lancuchludzi.pl/ubezpieczeni ... -chwilach/. Dobry wybór?

Re: Ja - młoda mama

Posted: Wed Nov 15, 2017 3:42 am
by bruno
Gratuluję! Świetna wiadomość! Fajnie, że już teraz myślisz o takich rzeczach. Szkoda, że kilkanaście lat temu nie było takich możliwości, jak teraz...

Re: Ja - młoda mama

Posted: Wed Nov 15, 2017 3:51 am
by wilma
Myślę, że to jak najbardziej dobry wybór! Ostatnio doznałam szoku, jak na stronie http://www.cybertec.pl/jak-kolejki-do-p ... zdrowotne/ przeczytałam, że do niektórych lekarzy czeka się po kilka miesięcy na wizytę. Sama korzystam z prywatnej opieki zdrowotnej, więc nie orientuje się, jak to jest z wizytami na NFZ. Warto mieć takie zaplecze finansowe na wypadek choroby..

Re: Ja - młoda mama

Posted: Mon Sep 21, 2020 10:02 am
by aria
Hej mamusie, a wiecie, że na stronie prosport24.pl można teraz kupić buty zimowe dziecięce w świetnej cenie? Zastanawiam się czy wziąć moim dzieciakom już teraz czy może jeszcze trochę poczekać... Pogoda w sumie jeszcze jest ładna, ale nie powiem, ceny są bardzo kuszące :)