Planowanie wakacji

Post Reply
dorcia

Planowanie wakacji

Sat Dec 16, 2017 4:01 pm

Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy czas na planowanie wakacji? Lepiej robić to z dobre pół roku wcześniej, by liczyć na niższe ceny w ramach tak zwanego first minute, czy też może na ostatnią chwilę w ramach last minute?

rejtan

Re: Planowanie wakacji

Sat Dec 16, 2017 7:06 pm

Ja tam wolę załatwiać wszystko wcześniej. Głównie po to, by się potem nie stresować, a co najważniejsze - można mieć wtedy dużo lepsze ceny niż w ramach last minute.

wilma

Thu Feb 15, 2018 10:17 am

A wiecie o czym ja marzę? O dwóch tygodniach spędzonych gdzieś w odosobnieniu. Bez tłumu ludzi, TV, internetu. Marzy mi się usiąść wziąć jakieś robótki ręczne w ręce i nie myśleć i nie martwić się oni. A żeby nie martwić się o nic, to zaopatrzę się w zapasy włóczki ze storny http://welnabawelna.pl/wloczki-welniane i na pewno mi nie zbraknie! o! I takie szaleństwa mi się marzą!

makaroniarz

Wed Jul 18, 2018 11:29 am

A ja, jak na typowego Polaka przystało, podczas urlopu będę remontował swoje mieszkanie! A co będę wypoczywać, jak można harować w domu :D Przeraża mnie tylko jedna rzecz - wynoszenie worków z gruzem. Może znacie jakąś firmę, która zajmuje się tego typu usługami? Z chęcią zapłaciłbym, bylebym tylko nie musiał tego dźwigać.

Post Reply